Apie Robertą Karvauską

Robertas Karvauskas – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas

Robertas Karvauskas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuoseanalize užsiima nuo 1994 metų. 1985 metais baigęs VGTU (VISI) statybos fakultetą, vėliau – Atvirąjį Britanijos universitetą, visas gautas žinias naudoja praktikoje. Per daugiau nei 20 metų darbo statybos paslaugų ir šiltinimo srityje Robertas ne tik sukaupė žinių ir patirties, kaip išsaugoti šilumą pastatuose, bet dabar ir pats teikia konsultacijas pastatų šiltinimo klausimais, veda seminarus architektams, konsultuoja statybos įmones, skaito paskaitas VGTU ir kitų aukštųjų mokyklų studentams ir magistrantams.

Dalyvaudamas namų statymo procesuose, Robertas domėjosi ir tyrinėjo, kodėl namai netenka šilumos ir ką daryti, kad jie būtų sandarūs ir šilti. Analizuodamas šilumos išsaugojimo pastatuose principus, Robertas įsitikino, kad didžiausią įtaką šilumos išlaikymui pastatuose turi ne šiltinimo medžiagos sluoksnio varža, o pastato sandarumas.

Robertas taip pat yra naujosios kartos šiltinimo, padedančio taupyti, bei energiškai efektyvaus namo idėjos šalininkas.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie sandarųjį pastatų šiltinimą, naujosios kartos sandaraus šiltinimo technologijas, turite klausimų apie energiškai efektyvų ar pasyvų namą, susisiekite su Robertu telefonu, skaipu arba el. paštu.

Robertas Karvauskas
tel: +370 686 78080,
skaipas: robertaska2
el. paštas: robertas@sandarusnamas.lt (laiške būtinai parašykite savo telefono numerį)

404