Atsiliepimai

Robertai, peržiūrėjau seminaro medžiagą, kurioje sužinojau daug man prieš tai nežinomų dalykų. Dabar supratau procesus ir galėsiu ieškoti, kaip sumažinti dabar esančius mūsų namo šilumos praradimus.
Prieš kelerius metus darėme termovizinį testą. Rado daug nesandarumų, o dar yra du dideli kaminai, su kuriais irgi reikės kažką daryti.
Galvoju, kad viršuje – palėpėje atsidaryti angas, kurios yra ventiliacijai ir sujungti jas į vieną ir „paduoti“ į rekuperatorių. Čia reikės ventiliacininkų pagalbos.
Tad dėkui už gerą ir aktualų kursą.
Stasys Vaičiulis

***

Prieš keletą mėnesių pirkau iš jūsų video seminarą. Nors ir per vėlai, tačiau kiek leido galimybės, bandžiau pritaikyti savo statomame būste. Tikrai labai naudinga. Stebėtina, kad šiandien dar mažai kas tokia svarbia tema kalba.
Andrius Buivydas

***

Porą kartų jau žiūrėjau seminarą – tai daug naudingos informacijos ir bendram supratimui, ir konkretiems atvejams.
Audrius Neimontas

***

Esu statybininkas elektrikas. Tenka renovuoti savo seną rąstini namą. Kol kas viską dariau savo jėgomis, kur reikia pasikonsultuodamas su pažįstamais statybininkais, tačiau tam tikru momentu darbai sustojo, nes supratau, jog neužtenka žinių, o gautos iš pažįstamų statybininkų ir interneto pradėjo kelt abejones. Ir tada, po kurio laiko, į akiratį pakliuvo Roberto seminaras. Jį perklausius tiesiog viskas susidėliojo į savo vietas, jis ne tik užpildė trūkstamas žinias, bet svarbiausia – ištaisė klaidingus įsivaizdavimus ir man sukūrė pilną vaizdą, ką man reikia daryt renovuojant savo namą. Gavau teorinius pagrindus ir toliau galvojant, kaip tai išpildyti praktiškai, o renovuoti yra sudėtingiau, nei statyt naujai.

Tiesiog paskambinau Robertui ir jis man padėjo surasti tinkamus sprendimus konkrečioje situacijoje. Aš labai nuoširdziai jam dėkingas ir už žinias, ir už pagalbą kilus klausimams, tuo labiau, kad žinios, lyginant jų svarbą statybose, galiu sakyt vos ne nemokamos. Aš dėkingas žmogui dirbančiam labai reikalingą ir gerą darbą.
Su pagarba, Aivaras Pokvytis

***

Nauda tikrai yra ir nei kiek nesigailiu. Tik truputėlį, man kaip ne statytojui, o užsakovui norėjosi daugiau pavyzdzių, kokias medžiagas ir kaip naudoti. Bet suprantu, kad tai jau būtų per daug viskas ant lėkštutės padėta.

Kaip pavyzdys, esame jau pasistatę dėžutę. Ir dabar iškyla tokie klausimai: kokius langus, duris dėt. Rinkoje visi jie yra geresni už kitus. Kaip išsirinkti tikrai gerą ir kokybišką daiktą – jau visiškai pasimetęs esu…

O seminaras super ir, kaip ir jūs minėjote, tikrai vertas ir didesnių pinigų. Tokį seminarą reikėtų visiems pažiūrėti prieš einant pas projektuotojus. Tikrai lengviau susigaudyt kas kur ir prie ko žaliam žmogui, kuris nieko nesupranta apie statybas.

Ačiū jums už žinias, Arvydas Poškus

***

Laba diena, peržiūrėjęs vaizdo įrašą likau labai nustebintas informacija, nes visa pateikta informacija buvo labai lengvai suprantama – žmoniška kalba. Iki vaizdo įrašo įsigijimo galiu drąsiai pasakyti, būčiau pastatęs „kiaurą“ namą. Po seminaro pakeičiau sprendimą iš kokių blokelių statyti namą, ir kaip jį sandariai apšiltinti, nes visą namą tinkuoti, mano manymu, būtų labai brangu. Laukiu labai sekančių seminarų.
Ačiū Robertui, kad šviečia visuomenę, kaip sandariai šiltinti būstą.
Taip pat dėkoju už konsultaciją telefonu.
Vaidas Telšinskas, 867698140

***

Esu labai dėkingas už paaiškinimus, padėjusius suprasti šiltinimo medžiagų savitumus ir esminius šilumokaitos procesus name.
Dėl to išvengiau klaidos rūpintis šilumos varža, o praleisti sandarumą.
Jau beveik sutarėm šiltinti lubas naujuoju poliuretanu (GAMO).
Jei ne šie pamokymai, galėjome turėti didelių problemų pridavimo metu, nes mūsų statiniui keliami A+ klasės reikalavimai.
Ačiū labai!
Pagarbiai R. Karkauskas, tel.: +37065637748

***

Kodėl Jūsų nekvietė prieš atliekant šiltinimo darbus, belieka tik viską plėšti ir viską mesti lauk, o tai didžiuliai pinigai! (https://www.facebook.com/sandarusnamas/videos/2186897678247529/?comment_id=2186973011573329&comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22R1%22%7D
Tamauskas Tomas

***

Sveiki, ačiū labai už informatyvų seminarą, labai aiškiai ir suprantamai papasakojote! Super!
(https://www.youtube.com/watch?v=4C5XiFgrQ4g&lc=Ugx_USPJksexx_zEXEZ4AaABAg)
Youtube vartotojas BAGA

***

Puikus seminaras. Nesu nei statybinikas, nei inžinierius. Tik žmogus kuriam parūpo kaip turėti šiltus, ekonomiškus ir ekologiškus namus. Visas seminaras puikiai pateiktas, kad ir vaikui būtų aišku. Dabar turiu supratimą į ką atkreipti dėmesį ir ko reikalauti. Dėkoju Jums už žinias ir sėkmės skleidžiant šią informaciją.
Juozas Palukaitis (https://www.youtube.com/watch?v=B4kD7r4WaY0&lc=Ugxgy6Yhgg0ylYnUJ0l4AaABAg)

***

Ačiū labai. Noriu pasakyti, kad seminaras buvo išties naudingas, patiko jūsų profesionalumas ir kompetencija. Rekomenduosiu Jus, esant reikalui. 
Pagarbiai,
Domantas Yla, šlaitinių stogų specialistas, Vilnius, tel. 8 614 76595

***

Labai ačiū už seminarą ir sertifikatą. Buvo tikrai įdomu, suprantamai pateikta, „išversta“ į paprastesnę žmogišką kalbą, tad man buvo ir labai labai naudingos žinios ir suprantamos.
Be to, ištransliuojate informaciją taip, kad norisi ją priimti. Džiaugiuosi ir sveikinu.
Stengsiuosi skleisti šias žinias ir kitiems.

Vilmantė Čeičytė, UAB „Plėtros garantas“ architektė, Vilnius, tel. 8 652 47130

***

Ačiū Jums už sertifikatą ir seminaro metu užakcentuotus svarbiausius statybos darbų momentus.
Sėkmės Jums! Ir IKI!

Irmantas Miliauskas, UAB „Mano būstas“ statybos inžinierius, Kaunas, tel. 8 685 68533

***

Labai stebiu jūsų visus seminarus ir gaunu labai daug naudingos informacijos. Ačiū jums labai!
Darius Jokubauskas, Klaipėda, tel. 8 613 93845

***

Super seminaras vertas kiekvieno cento!!! :) Architektus reiktų temti už ausų į jį. Kad ir planuojantis statyti sau namą, verta išklausyti, 10 balų!
Tomas Dirginčius, karkasinių namų statybos specialistas, Klaipėda, tel. 862222144

***

Ačiū, Robertai! Labai geri, aiškūs seminarai. Neįkainojama informacija projektuojant ir statant.
Aurimas Griškevičius, Vilnius, tel. 8 683 11653

***

Norėčiau padėkoti už labai naudingus statybose sandarumo sprendimo būdus.
Valdemaras Montvydas, statybos inžinierius, Klaipėda, tel. 867578960

404