Apie Robertą Karvauską

Robertas Karvauskas – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas

Robertas Karvauskas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose analize užsiima nuo 1994 metų. 1985 metais baigęs VGTU (VISI) statybos fakultetą, vėliau – Atvirąjį Britanijos universitetą, visas gautas žinias naudoja praktikoje. Per daugiau nei 30 metų darbo statybos paslaugų ir šiltinimo srityje Robertas ne tik sukaupė žinių ir patirties, kaip išsaugoti šilumą pastatuose, bet dabar ir pats teikia konsultacijas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose klausimais, veda seminarus architektams, statybos inžinieriams, konsultuoja statybos įmones, skaito paskaitas VGTU ir kitų aukštųjų mokyklų studentams ir magistrantams.

Dalyvaudamas namų statymo procesuose, Robertas domėjosi ir tyrinėjo, kodėl namai netenka šilumos ir ką daryti, kad jie būtų šiuolaikiniai, modernūs, ekonomiški, sandarūs ir šilti. Analizuodamas šilumos išsaugojimo pastatuose principus, Robertas įsitikino, kad didžiausią įtaką šilumos išlaikymui pastatuose turi ne šiltinimo medžiagos sluoksnio varža, o pastato sandarumas, kuris susijęs ne tik su pastato šiltinimo kokybe, bet su dar daugeliu būsto įrengimo aspektų.
Supratimo apie tai labai trūksta statybos rinkoje, todėl šios žinios tapo ypač aktualios dabar, kada pastatams keliami vis griežtesni ekonomiškumo reikalavimai.

Robertas taip pat yra naujosios kartos šiltinimo, padedančio taupyti, bei energiškai efektyvaus namo idėjos šalininkas.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie esminius šilumos išsaugojimo pastatuose būdus ir priemones, naujosios kartos sandaraus šiltinimo technologijas, turite klausimų apie energiškai efektyvų ar pasyvų namą, susisiekite su Robertu telefonu, skaipu, el. paštu arba per Facebook’ą

Robertas Karvauskas
tel.: +370 686 78080, Viber, WhatsApp, Messenger, Zoom
skaipas: robertaska2
el. paštas: robertas@sandarusnamas.lt (laiške būtinai parašykite savo vardą ir telefono numerį. Raštu neatsakinėju ir nekonsultuoju.)
Facebook: https://www.facebook.com/sandarusnamas/       https://www.facebook.com/robertas.karvauskas

404