Nemokami praktiniai mokymai internetu

<>

Sistemingai gaunu tuos pačius klausimus:
🆘 Kaip pasirinkti šiltinimo būdą?
🆘 Kokia medžiaga geriausia? Vata ar polistirolas?
🆘 Kokį sluoksnį reikėtų dėti?
🆘 Kaip padaryti, kad atitiktų tam tikrą energinio naudingumo klasę?
 
Pirmiausia klausimas Jums: „Ar Jums reikalingas tik sertifikatas, jog pastatas atitinka konkrečią energinio naudingumo klasę, ar, vis tik, realiai norite gyventi šiltuose ir ekonomiškuose namuose?
 
Atsižvelgdamas į besikartojančias užklausas, maždaug kas mėnesį internete vedu viešus, nemokamus praktinius mokymus, kuriuose dalinuosi praktine patirtimi įgytomis aktualiausiomis žiniomis apie  pastatų šiltinimą ir šilumos išsaugojimą patalpose, bei atsakau į klausytojų klausimus.
 
📌 Mokymuose išanalizuoju konkrečias praktikoje pasitaikančias klaidas ir patariu, kaip jų išvengti.
📌 Visa tai ypatingai atsispindi sandarumo testuose. Dažnai parodau įvairių sandarumo testų rezultatus ir viešai juos išanalizuoju.
📌 Žinoma, apžvelgiu ir rinkos naujoves.
📌 Dalinuosi su jumis naujų šiltinimo principų supratimu, kad galėtumėte lengvai priimti būtent jums tinkamiausius sprendimus.
 

Artimiausios praktinių mokymų datos:

2023-04-12 19:00 val. AR ATSIPERKA NAMO SANDARINIMAS IR REKUPERACINĖS VĖDINIMO SISTEMOS REGISTRACIJA

NEMOKAMI praktiniai mokymai internetu vyksta tiesiogiai Facebook`e, YouTube ir šios svetainės tiesioginės transliacijos puslapyje.

NEMOKAMŲ mokymų metu analizuojamos konkrečios probleminės situacijos, su kuriomis susiduria žmonės praktikoje. Šie nemokami mokymai nėra sausa teorija! Tai – reali pagalba norintiems gyventi šiltuose ir ekonomiškuose namuose.

Kviečiu aktyviai dalyvauti, dalintis patirtimi, užduoti klausimus, gauti atsakymus.

Daugiau vertingų patarimų:

404