Plačiau apie seminarą ŠIUOLAIKINIS, MODERNUS, ŠILTAS EKONOMIŠKAS IR NEBRANGUS NAMAS. KAIP NESUKLYSTI…?

Kaip  šis seminaras realiai padeda žmonėms…

Tik žinių trūkumas priveda prie tokių katastrofų, kai paėmęs daugiatūkstantinę paskolą naujam namui, pasistatai jį brokuotą

100 000 eurų paskola…, neteisingi sprendimai, statybinis BROKAS ir 600 eurų per mėnesį už kiauro namo šildymą…
Name ŠALTA…, o pinigų renovacijai NEBĖRA!
Kaip to išvengti?

Žinių trūkumas statant namą dažnai priveda prie didelių katastrofų. TIKRA 43 metų Klaipėdiečio istorija: „Gerais laikais, kai daug uždirbau, pasiėmiau iš banko 350 000 Lt kreditą naujo namo statybai. Už kreditą mokėti po 1500 Lt/mėn. tuo laiku nesudarė sunkumų. Aklai pasiklioviau statybos bendrove, kuri pastatė mano svajonių namą. Aišku, net neįtariau, kokios problemos artėja.

Atėjus žiemai pamačiau, kad namo neįmanoma prišildyti! Šildymo katilas dirba visu pajėgumu, tačiau temperatūra name nepakyla aukščiau 19℃. Pakraupau, kai sužinojau, kad vien už šildymą reikia pakloti po 2000 litų (apie 600 eurų) per mėnesį… ir vis viena gyventi diskomforte – šaltyje! Pradėjau skubiai ieškoti sprendimo.

Pasirodė, kad name yra daug statybinio broko. Statybos įmonė, kuri statė namą, bankrutavo. Dabar renovacijai reikia DAR apie 40 000 eurų…, o  šiai dienai tokio pelningo darbo nebeturiu, ir kredito tokiai sumai man niekas nebeduoda. Uždirbu mažai, už šildymą moku daug, turiu didžiulių įsipareigojimų bankui ir neturiu normalaus būsto…!“

Štai kas nutinka, kai žmogus prieš statydamas namą neišsiaiškina visų šilumos išsaugojimo subtilybių ir aklai pasitiki statybininkais bei architektais.
Neišmanymas kainuoja be galo daug…

Ir tokio namo jau niekam nebeparduosi!

Jei susidūrei su šia problema, yra du sprendimai:

  1. Griauti ir ardyti visą brangiai kainuojančią apdailą ir tvarkyti problemos šaltinį. Tai sprendimas turintiems daug pinigų.
  2. Nieko nekeisti, gyventi nuolatiniame diskomforte, kai name šalta, o sąskaitos už šildymą astronominės.

Klaipėdietis kol kas pasirinko antrą variantą, nes kito kelio jam tiesiog NĖRA… Norint išvengti tokių problemų, reikia IŠ ANKSTO ĮSIGILINTI Į  ŠILUMOS IŠSAUGOJIMO NAME SUBTILYBES…! Turi būti pakankamai įžvalgiu, neturėti nuostatos „aš jau viską apie tai žinau“ ir išmesti iš galvos metų metus brukamą informaciją, jog efektyviam namo apšiltinimui užtenka tik vatos ar polistirolo!

Robertas-Karvauskas

Aš esu Robertas Karvauskas, nepriklausomas pastatų šiltinimo ekspertas, daugiau nei 30 metų analizuojantis šilumos išsaugojimo pastatuose klausimus. Konsultuojantis tokias įmones, kaip „YIT Kausta”, „Panevėžio statybos trestas”, UAB „Jungtinės pajėgos” ir daugybę kitų. Vedantis seminarus architektų sąjungoje bei daugelyje Lietuvos savivaldybių.

 

Man dažnai skambina žmonės, kurie nori gyventi šiltai ir už tai neatiduoti viso savo atlyginimo. Labai dažna situacija mano praktikoje, kai žmonės pradeda domėtis šiltininimo ir sandarumo reikšme tik tada, kai jau išbando viską, kas jų nuomone įmanoma, ir už savo klaidas sumokėję krūvas pinigų!

 

Viską išbandė, sumokėjo didžiulius pinigus, ir tik tada nusprendė konsultuotis. Kartu radom TIKRĄ SPRENDIMĄ!

Vienas dažnai pasitaikančių atvejų, kai atėjęs žmogus papasakoja panašią istoriją:
„Namas buvo šaltas. Pirmiausia pagalvojau, kad problemos yra su šildymo sistema, kad jos galingumo nepakanka. Investavau ir padidinau radiatorių skaičių (pirma klaida). Šildymo katilas pradėjo nebepatempti, todėl jį reikėjo pakeisti galingesniu (antra klaida). Pagaliau namą įmanoma prišildyti, tačiau šildymo išlaidos PADVIGUBĖJO. Nepaisant visų pastangų, grindys išliko šaltos. Natūraliai peršasi išvada, kad reikia šiltinti grindis (trečia klaida). Apšiltinus grindis, pasijautė, kad šaltis traukia per palangių apačias ir langus. Toks jausmas, kad langai išsisandarinę. Investavome į naujus langus (ketvirta klaida). Pakeistus langus, namo ekonomika pagerėjo labai nežymiai. Tada atkreipiau dėmesį į sienas ir pradėjau ieškoti kas gali jas apšiltinti (penkta klaida).“

Pradėjęs ieškoti, kaip apšiltinti sienas, žmogus pagaliau kreipėsi į mane. Po konsultacijos paaiškėjo, jog pagrindinė problema  jo name – NESANDARIOS LUBOS!  Principas labai paprastas ir logiškas: šiltas oras patalpose visada kyla į viršų ir remiasi į lubas. Jei lubose jis randa plyšių plyšelių, per juos jis tiesiog pabėga, išsinešdamas mūsų į šilumą investuotus pinigus. Dėl patalpose susidariusio oro išretėjimo šaltas oras įtraukiamas per apatinių konstrukcijų nesandarumus, todėl grindys nuolat šaltos. Sutvarkius grindis, šaltas oras pradėjo skverbtis per palangių ir langų nesandarumus. Šalto oro srautas – tai tik paskemė. Kai pasekmę naikini vienoje vietoje, ji išlenda kitoje.

Vien sutvarkius lubų sandarumą, šildymo išlaidos SUMAŽĖJO 3 KARTUS!

Virš 30 metų šiltinimo rinkoje dominavo vata ir polistirolas. Visi šiltinosi taip, kaip šiltinosi, ir rezultatus turėjo tokius, kokius turėjo, į tai labai nesigilindami. Nebuvo poreikio gilintis. Tačiau, kylant šildymo kainoms, žmonės pradėjo ieškoti būdų, kaip turėti ekonomiškesnį ir šiltesnį būstą. Šis poreikis skatino paieškas. Daugelio būstų šiltinimo rezultatų analizė leido pamatyti, kad virš 30 metų mąstėme klaidingai. Ir štai turime rezultatus. Buvo suvokta tikroji sandarumo reikšmė ir jo įtaką namo ekonomiškumui.

Istorija, kaip apšiltinus namą tradicinėmis medžiagomis (mineraline vata ir polistirolu) pagal visus reikalavimus, NAME VIS TIEK ŠALTA!

Dar viena tikra istorija, kuri puikiai iliustruoja klaidingo mąstymo pasekmes bei tradicinių medžiagų neefektyvumą:
„Gyvenu prieš kelis metus pastatytame name. Nuo pat pirmosios žiemos namuose (ypač vaikų ir svečių kambariuose) nuolat būdavo šalta, net dujiniam katilui veikiant visu pajėgumu. Name 140 m2 šildomo ploto. Centrinio šildymo sistema kūrenama gamtinėmis dujomis. Namo sienos apšiltintos 15 cm polistirolo sluoksniu ir aptinkuotos, stogas apšiltintas 25 cm mineralinės vatos sluoksniu. Vata sudėta  su visomis apsauginėmis plėvelėmis, pagal visus reikalavimus.

Temperatūra vidutinėmis žiemos dienomis kambariuose nepakildavo aukščiau 19°C, o vėjuotomis dienomis būdavo iki 16°C. Be to, jautėsi, kaip per elektros jungiklių lizdus sienose į kambarį įeina šaltas oras, o per halogeninių šviestuvų lizdus lubose – išeina šiltas oras. Net ir įjungus papildomus elektrinius šildytuvus oro temperatūra kambariuose pakildavo labai nežymiai. Išlaidos šildymui sudarė 3,5 Lt/m² (apie 1 EUR/m²) per mėnesį…“ Po konsultacijos su manimi, Arūnas (namo šeimininkas) kreipėsi į rangovus, kurie atliko viršutinių konstrukcijų sandarinimą.
Štai ką jis rašo apie rezultatus: „…Oro temperatūra kambariuose ženkliai pakilo, dujinis šildymo katilas įsijungia tik du kartus per dieną. O svarbiausiai – ženkliai sumažėjo išlaidos šildymui. Šiuo metu jos tesiekia vos 0,3 EUR/m² per mėnesį. Dabar mano namas ne tik šiltas, bet ir labai ekonomiškas.“

Daugiau nei 30 metų patirtis, priimant racionaliausius pastatų šiltinimo sprendimus,
– per 3,5 val.!

Jau paruoštas seminaro
„ŠIUOLAIKINIS MODERNUS, ŠILTAS, EKONOMIŠKAS IR NEBRANGUS NAMAS. KAIP NESUKLYSTI…?“
įrašas

Sandarus Namas - uzsisakyti irasus

 

Naudodamiesi mano patarimais, žmonės sutaupo TŪKSTANČIUS eurų kiekvienais metais, tačiau Jūsų investicija į šios patirties įsigijimą tikrai nebus 1000 EUR ar 2000 EUR! Šis seminaras Jums nekainuos net 60 EUR (nors vertas ir daugiau!). Kai šią vaizdo medžiagą nusiunčiau savo kolegoms, norėdamas sužinoti jų nuomonę,  jie buvo nustebinti neįtikėtina to verte ir teigė, jog tai turėtų kainuoti MAŽIAUSIAI  200 eurų! TAČIAU MANO TIKSLAI KITOKIE…, ne gauti kuo daugiau pinigų, o kuo didesniam kiekiui žmonių suteikti galimybes gauti šias žinias ir išvengti skaudžių klaidų ir su jomis susijusių didelių nuostolių. Todėl jums nereikės sumokėti net tokios sumos 197 EUR.  Investiciją kol kas padariau pačią minimaliausią! VOS 57 EUR!

Seminare pateikiama informacija, iš esmės keičianti supratimą apie šilumos išsaugojimo pastatuose principus ir jų pritaikymą, naudojant tradicines šiltinimo technologijas arba NAUJOSIOS KARTOS sandaraus šiltinimo principą. Viskas pateikta labai paprastai, suprantamai net patirties statyboje neturinčiam žmogui.

Ši informacija tikrai leis suvokti, kaip lengviausiu būdu  sutaupyti daugiausiai pinigų ir nepadaryti katastrofiškų klaidų.

Aš tai žinau garantuotai, nes tuo įsitikinau praktiškai. Todėl drąsiai ir nuoširdžiai Jums prižadu –

jei Jūs nuspręsite, kad šis seminaras Jums buvo nenaudingas, aš iš karto be jokių klausimų grąžinsiu jums 110% sumokėtos sumos! Per 5 dienas nuo įsigijimo momento parašykite man laišką arba paskambinkite, kad gauta informacija Jums buvo nevertinga, ir be jokių klausimų kelių dienų bėgyje pervesiu į Jūsų sąskaitą ne tik Jūsų sumokėtus pinigus, bet ir 10% kompensaciją už sugaištą laiką ir sunaudotą energiją!

Investuokite bent mažą pinigų sumą į savo žinias, kad po to išvengtumėte tūkstantinių finansinių nuostolių! Įsivaizduokite, kuo pavirsta žmogaus gyvenimas, kai visą likusį gyvenimą jis ir jo šeima turi mokėti už kitų padarytas klaidas. Gyvenkite būste, kuriam šildyti užtenka 0,3 euro už kvadratinį metrą per mėnesį!

Labai noriu, kad išgirstumėte tai, ką sakau. Visa mano patirtis labai koncentruotai sudėta į 3 val. 50 min. seminarą „Šiuolaikinis, modernus, šiltas ekonomiškas ir nebrangus namas.  Kaip nesuklysti…?“. Jį galite įsigyti, paspaudę šį mygtuką:Sandarus Namas - uzsisakyti irasusSeminaro vaizdo įrašas elektroniniu pavidalu bus prieinamas tuoj po apmokėjimo. Seminarą  Jūs galėsite peržiūrėti internetu arba parsisiųsti į savo kompiuterį video ar net audio formatu!

Su geriausiais linkėjimais,
Robertas Karvauskas
Nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, lektorius
Mob. tel. +370 686 78080,
skype: robertaska2
El. paštas: robertas@sandarusnamas.lt (Rašydami man laišką, prašau, būtinai nurodykite savo telefono numerį. Atsakinėju ir konsultuoju ne raštu, o tik telefonu ar skaipu.)

P.S. Primenu, jog Jūsų investicijai į šias žinias teikiama 110% pinigų grąžinimo garantija. Visą riziką prisiimu sau. Užsisakykite šio seminaro vaizdo įrašą, nes ten esanti informacija apsaugos Jus nuo didžiulių klaidų statant ar šiltinant savo namą. Norėdami užsisakyti, spauskite čia: http://www.sandarusnamas.lt/parduotuve/video/video-seminaras/

404